Datu Aizsardzība
www.twitter.com/Datuaizsardziba Twitter
Zviedrijai sods 3 miljonu eiro apmērā

 Pie šāda lēmuma ir nonākusi Eiropas Savienības Tiesa  30.05.2013.,izskatot Eiropas Komisijas pieteikumu par valsts pienākumu neizpildi.

Eksperti diskutē par jauno datu aizsardzības reformu un meklē atbildes uz jautājumu

 Lai sargātu privātumu, vispirms jāizvairās no vieglprātīgas rīcības, dati - jaunā nafta.

Vairāk kā 200`000 vācieši izvēlējušies nebūt Google Street view

 Kad pirms 3 gadiem Google vēlējas veidot Street View datu bāzi filmējot un fotogrāfējot vairāk kā 20 Vācijas pilsētās, Vācijas datu aizsardzības iestāde noteica, ka Googlei ir jānodrošina iedzīvotājiem iespēja noteikt vai tie vēlas, lai to īpašums tiktu atspoguļots Street View sistēmā.

51 % organizāciju Apvienotajā Karalistē neatbilst ES sīkdatņu likumam

 Pie šāda secinājuma ir nonākusi auditorkompānija KPMG, veicot mājas lapu pētījumu Anglijas lielākajām organizācijām gan privātajā, gan publiskajā sektorā.

Datu aizsardzība: nepazaudēt privātumu

 Interneta, viedtālruņu un sociālo tīklu pasaulē ir ļoti viegli dalīties informācijā par sevi un meklēt ziņas par citiem. Iespējams, pat pārāk viegli. Brīdī, kad jūsu kredītpieteikums tiek noraidīts, jo esat atklājis, ka dzīvojat “nepareizajā” apkaimē, kad nākas nožēlot paša augšuplādētos foto, kad “bezmaksas” interneta vietnes gūst peļņu, pārdodot jūsu datus, – šajā brīdī jūs saprotat, ka datu aizsardzība ir ļoti nopietna lieta.